604 885 537
01
01
02
03

O nas

Gabinet, to nasza odpowiedź na potrzeby pacjentów pragnących korzystać z nowoczesnych rozwiązań technicznych w medycynie, oczekujących usług na wysokim poziomie, będących uosobieniem wiedzy, doświadczenia, staranności, kultury zawodowej i kompetencji.

Pracownia, to kompendium naszych wieloletnich doświadczeń zdobytych w radiologii. Wyznaczone przez nas standardy przyniosą pacjentowi komfort, wygodę i satysfakcję.

Pragniemy, aby nasz znak EL-RAD stał się synonimem najwyższej jakości i staranności . Spełniając najwyższe oczekiwania pacjentów chcemy budować szacunek i zaufanie, starając się aby nasz dorobek, potencjał i umiejętności były dostępne dla wszystkich.

Nieustannie podnosimy kwalifikacje medyczne, aby w każdym momencie być gotowym do świadczenia usług przy wykorzystaniu dorobku współczesnej nauki.

Dążymy do doskonałości poprzez wzorowe wykonywanie wszelkich procedur. Usprawniamy nawet najprostsze procesy, poszerzamy infrastrukturę technologiczną. Wszystko to czynimy dla zadowolenia naszych pacjentów oraz dla satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Serdecznie zapraszamy także pacjentów z okolicy: Chojnice, Miastko, Sępólno Krajeńskie, Czarne